Persoonlijk Begeleider Amethist

Kom jij onze cliënten persoonlijke begeleiding geven?

In het kort

Het werk op de Amethist is leuk en waardevol. Elke dag is anders, elke dag opnieuw bijzonder en elke dienst ben jij van grote betekenis voor onze cliënten.

Waar ga ik werken

 Je gaat werken op de Keyenburg in Rotterdam. Een goed bereikbare locatie in een rustige wijk van Rotterdam. Je wordt onderdeel van team Amethist. Een jong en enthousiast team met mensen die hun werk serieus nemen en weten dat samen lachen een belangrijk onderdeel is van hun werk. Dit doen ze dan ook veel met elkaar. Op Amethist wonen 9 cliënten met een verstandelijke beperking en ouderdomsproblematiek.

Wat ga ik doen

Onze cliënten hebben goede zorg én begeleiding nodig. De taken bestaan onder andere uit het bieden en/of ondersteunen van de Algemene Dagelijkse Levensverrichtingen, licht huishoudelijk werk, vastleggen van observaties en gezellige momenten creëren in huiselijke sfeer. Daarnaast ben je als Persoonlijk Begeleider eerste aanspreekpunt voor 2 of 3 cliënten en hun verwanten. Je bent verantwoordelijk voor het opstellen en bijhouden van cliëntplannen.

Wat krijg ik bij jullie?

We bieden je werk met betekenis, de ruimte om jezelf te zijn en meer uit jezelf te halen. We zijn een werkplek waar je professioneel handelen en je christelijke geloof met elkaar mag verbinden. Verder hebben we goede arbeidsvoorwaarden: 

  • Een contract voor 20 uur per week voor onbepaalde tijd.
  • Een bruto salaris conform cao Gehandicaptenzorg schaal 45 met een bruto salaris tussen de € 2.821en € 3.938 obv een fulltime dienstverband en afhankelijk van opleiding en ervaring.
  • Goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals vakantiegeld 8%, Eindejaarsuitkering 8,33% en naast je wettelijke vakantie-uren ontvang je bij ons 57 uur extra op jaarbasis o.b.v. een fulltime dienstverband.
  • De mogelijkheid om jezelf te ontplooien door opleidingen en trainingen via de Profila academie of externe scholing.
  • Verder kun je allerlei leuke producten voordelig aanschaffen, zoals een fiets, fitnessabonnement of een Hello Fresh Voucher.

Jouw talenten

Je betekent graag iets voor een ander en kijkt naar kansen en mogelijkheden. Je bent een echte aanpakker, kan goed zelfstandig werken en je neemt vrolijkheid en enthousiasme mee!

Je werkt vanuit je christelijke identiteit en onderschrijft de visie van Profila Zorggroep. Dit lezen wij graag terug in je brief.

Informatie sollicitatieproces

Heb je vragen? Bel de contactpersoon van deze vacature. Ben je meteen al enthousiast? Klik dan op de knop 'solliciteren'.

Als jouw cv en motivatie ons aanspreekt, gaan wij direct met je in gesprek. De vacature sluit zodra we de geschikte kandidaat gevonden. Interne kandidaten hebben bij gelijke geschiktheid voorrang op externe kandidaten.

Kun je niet langer wachten?

Wij ook niet! Solliciteer via onderstaande knop. Wanneer wij je aannemen vragen wij van jou een Verklaring Omtrent het Gedrag en checken we referenties over de door jou verleende zorg. 

Kom je bij ons werken?

Contactpersoon vacature

Vacaturekenmerken

Type functie